Z powodu przerwy technicznej w godzinach 12.00 - 15.00 infolinia jest nieczynna.
Zachęcamy do przesłania zapytania poprzez formularz kontaktowy: www.ergohestia.pl/kontakt
Za utrudnienia przepraszamy!

Rekrutacja

Chcesz pracować w Grupie Ergo Hestia? Dowiedz się, jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie.

Baza danych

Kandydatów zainteresowanych pracą w Grupie Ergo Hestia prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, dostępnego w zakładce „Formularz aplikacyjny”. Aplikacje przechowujemy w bazie danych kandydatów przez okres jednego roku. Przyjęcie kandydatury do bazy danych nie jest równoznaczne z zaproszeniem na spotkanie.

Jeżeli masz problem z wypełnieniem formularza, możesz również przesłać CV na adres rekrutacja@ergohestia.pl, jednakże chcemy podkreślić, że w pierwszej kolejności, rozpatrywane będą aplikacje zgłoszone przy pomocy formularza.

Weryfikacja kandydatów

W trakcie procesu rekrutacyjnego analizujemy umiejętności, wiedzę kandydatów i motywację do pracy pod kątem oczekiwanych przez nas kompetencji na rozważanym stanowisku. Wykorzystujemy do tego celu kilka metod, których dobór uzależniony jest od wymagań danego stanowiska.

Assessment centre

Assessment centre jest to kilkugodzinne spotkanie zbiorowe dla kilku lub kilkunastu kandydatów jednocześnie. Zazwyczaj trwa ok. 4 godziny. Udział w assessment centre wymaga od kandydatów pełnej dyspozycyjności przez cały czas trwania spotkania. Wszyscy uczestnicy proszeni są o wykonanie kilku zadań, część z nich kandydaci wykonują indywidualnie, część w stworzonych specjalnie na ten użytek zespołach. Pracy kandydatów przygląda się grupa asesorów składającą się najczęściej z przedstawicieli Biura Doboru i Rozwoju Kadr oraz biura, czy jednostki organizacyjnej, do której poszukiwani są nowi pracownicy.

Podczas assessment centre oceniane są kompetencje ogólne, istotne na wszystkich stanowiskach w Grupie Ergo Hestia, stąd jest on często stosowany jako wstępny etap rekrutacji na różne stanowiska niespecjalistyczne.

Testy psychometryczne

W rekrutacjach na stanowiska wyższe lub specjalistyczne prosimy kandydatów o wykonanie testów psychometrycznych. Kandydaci, którzy życzą sobie otrzymać informację zwrotną z testów, otrzymują ustny opis wyników w umówionym terminie.

Spotkania z kandydatami

Nieodzownym elementem każdej rekrutacji jest spotkanie / rozmowa kwalifikacyjna ze specjalistami Biura Doboru i Rozwoju Kadr i z przyszłymi przełożonymi – Dyrektorami lub Kierownikami jednostek organizacyjnych.

Kontakt z kandydatami

Zaproszenie do udziału w poszczególnych etapach rekrutacji uzależnione jest od profilu kandydata i specyfiki stanowiska, na które poszukujemy pracownika. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy według wstępnej oceny posiadają wiedzę i umiejętności oczekiwane od kandydatów na określonym stanowisku.

Kontakt z kandydatami w sprawie zaproszenia na spotkanie odbywa się zazwyczaj telefonicznie. W przypadku prośby o potwierdzenie udziału w proponowanym przez Ergo Hestia spotkaniu, prosimy o kontakt telefoniczny pod podany numer, w godzinach 8:00-16:00.

Zgodnie z naszymi zasadami każdy z kandydatów uczestniczący w rekrutacji, otrzymuje w ciągu 2 tygodni informację o decyzji w sprawie jego kandydatury, zarówno pozytywnej jak i negatywnej. Informację zwrotną przekazujemy mailowo lub telefonicznie. W przypadku nieotrzymania informacji zwrotnej, prosimy o kontakt pod numerem telefonu podanym podczas zaproszenia lub pod adresem e-mail rekrutacja@ergohestia.pl.

Na koniec kilka słów o naszych oczekiwaniach wobec kandydatów do pracy. Bardzo często zadawaliśmy sobie pytanie, jaki powinien być kandydat, który będzie pasował do naszej firmy. W przypadku poszczególnych rekrutacji profil idealnego kandydata jest bardziej szczegółowy, określiliśmy jednak, że aby osiągnąć sukces w naszej firmie Hestianin powinien charakteryzować się przede wszystkim: